AVAZ AVAZ

2002’de BÜMK’te kurulduk, sonra biraz durulduk.
2008’de dergi olarak gördünüz tekrar, 2009’da blog.
Uzun yıllar, onlarca yazar ve birkaç bin yazının ardından Haziran 2014’te yuvadan uçtuk, artık yolumuza bağımsız olarak devam ediyoruz.
Yeniye olan merakımız, müziğe duyduğumuz heyecan ve üretmenin coşkusuysa aynen devam.

MÜZİK NEREYE DOKUNURSA!

AHMET KARACA

Boğaziçi’nde geçirdiği uzun yıllar ondan pek çok şey götürse de kendisine müziği hediye etti. Björk’ü canlı gözlerle gördü. 2008’de blog işleriyle tanıştı. 2010’dan beri Avaz’da. Gerçekten kovulana kadar da buralarda.

@krchmt

BUSE ÖZDELİCE

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünü bitirdi ama müziği her şeyin önünde tutuyor. 2009’dan beri Avaz’da. Eskiden çok gezerdi şimdilerde Avaz’ın kadını, çocukların anası.

@BuseOzdelice

EGE KAYALAR

Boğaziçi Çeviribilim öğrencisi. Bir hayli kararsız ve takıntılı, biraz da geek. En çok Depeche Mode sever. 2008’de Blogger ve Last.fm ile tanıştı. 2013’ten beri de Avaz’da.

@ayreonaut

CEMRE COŞKUN

Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisi. Sürekli izler, dinler, okur; kayıtlı bulunan her şeyi bu şekilde tüketebileceğine inanıyor. Hiçbir şeyi az sevemiyor, ilgili olduğu her şeyin fangirl’ü. Hep yeni bir şeyler keşfetmenin peşinde.

Twitter: @cemrecosk

Instagram: @cemre.coskun

HANDE YILDIRIM

 

Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme okudu. Bir zamanlar Sharon Van Etten ve Laura Marling diskografisini gitarda çalmaya ayırdığı zamanı artık beyaz yaka olarak harcıyor.

@handiyldrm

TEŞEKKÜRLER!

Büşra Mutlu, Cem Berk Aydın, İpek Burcu Şaşmaz, Fatih Tuncer, Uğur Gezen, Aybike Afşar, Zeynep Nil Suner, Gökçe Ağaoğlu, Berhan Şenyazar, Arel Koray Nalbant, Remzi Can Şenel, Didem Dinçsoy, Ömer Kazancı, Özgenur Korlu, A. Hamit Akın, Gamze Kantarcıoğlu, Özgün Kılıç, Nağme Öğmen, Yiğit Kocagöz, Balacan Ayar, Cansu Bilici, Noyan Özyakalı, Ezgi İnce, Özgür Gök, Cemre Çiçek, Berzah Özgü Özalp, Burak Gıroğlu, Burçak Gıroğlu, Arda Tahioğlu, Ahmet Mert Çamgören