DRAKE’TEN SPOTIFY REKORU

Drake‘in sürpriz mixtape’i If You’re Reading This It’s Too Late geçen perşembe yayınlandı ve tahmin edebileceğiniz gibi epeyce konuşuldu. Kimi “Drake‘e yakışmadı” dedi, kimi beğendi (Biz oldukça beğendik), kimiyse “Mixtape yetmez, albüm nerede” dedi. Mixtape’in ilk haftasında tam 500 bin satması bekleniyordu ve öyle de oldu. Daha da önemlisi, Drake 17.3 milyon gibi çılgın bir sayıyla Spotify‘ın ilk hafta stream rekorunu kırdı. Kendisinin günden güne çağımızın en büyük rapperına dönüşmesini hayretle izlemekteyiz.

Drake‘in 4. stüdyo albümü Views From The 6‘in bu sene içinde çıkması kesin gibi. Mixtape’i hala dinlemediyseniz sizi aşağı alalım:

8 thoughts on “DRAKE’TEN SPOTIFY REKORU

 1. sevgi says:

  açılmıyoki

 2. Ege Kayalar says:

  Sanırız ki kaldırıldı Spotify’dan :/

 3. pitipiti says:

  spotify’dan kaldırılmamış sadece bazı ülkelerde kullanıma açıkmış. Türkiye onlar arasında değil :((

 4. ömerfaruk says:

  neden hayretle izlemektesiniz drake in kötü bir şarkısı varmı

 5. Ege Kayalar says:

  Onu olumsuz anlamda yazmamıştım. Kötü şarkısı bence de yok ve kendisini ben de çok severim, fakat bu kadar büyüyeceğini ve kendini aşacağını şahsen ben beklemiyordum.

 6. pitipiti says:

  Drake’in yeni albümü Know Yourself (if you’re reading this it’s too late) neden spotify da yok? Benim premium üyeliğim var ama albüm Türkiye bölgesinde unavaliable diyor. Şikayet benzeri yapabileceğimiz bir şey var mı? Aydınlatırsanız sevinirim.

 7. Ege Kayalar says:

  Evet albüm Türkiye’de kaldırıldı sanırım. Ben de dinleyemiyorum. Fakat şu an garip bir şekilde bu habere eklediğim listeden dinleyince oldu. Spotify Türkiye’yi Twitter veya mail üzerinden darlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

 8. pitipiti says:

  ben bu sayfadan da dinleyemiyorum. direk Spotify açılıyor ve Türkiye bölgesinde kullanılamıyor diyor :(((

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *