Taze Kan #2
Kulaklarda bahar havası

”Taze Kan serüveni ikinci derlemesiyle kaldığı yerden devam ediyor.” cümlesininklişeliğine aldırmadan hızla sıraladığımız beş şarkının tadını çıkartabilirsiniz.

İşte yeni isimler:

1- Elli IngramPoetic Justice
Adele kayıplara karıştı derken yerini ziyadesiyle doldurabilecek yeni bir isimle karşılaştık. Adele’den daha renkli ve hip-hop/soul eğilimli bir tarzı olduğunu söyleyebiliriz.

.

.

2- Ince ŞarjYou Know The Drill
Davulun Sesi Vol.2 albümünden keşfettiğimiz You Know The Drill ile replay tuşuna işkence çektirdik. Diğer şarkılarını da bir çok kez dinlediğimiz bu derleme adeta taze kan deposu. Ancak öncelik Ince Şarj‘ın oluyor:

.

.

3- Wild Belle Keep You
Albüm sahibi bir grup olmaları sebebiyle taze kan skalasından bir kaç adım uzaklaşıyor olsalar da daha düne kadar kendilerinden haberdar değildik. O yüzden kulaklarımız için taze kan ilan ettiğimiz Wild Belle ve çatısı altında toplanan kardeşler Elliot ve Natalie’ye hoş geldin diyoruz.

.

.
4- TropicsHome & Consonance
Remix’lerle başladığı müzik hayatına elektronik alt yapılı yeni icralarıyla devam eden ve gün geçtikçe kalbimizi kazanan isim Tropics, takibinde olduğumuz taze kanlardan.
.
.
.
5- JODYFloodin
İkinci part’ın son taze kanı yine rap dünyasından. Henüz iki şarkısını yakaladığımız JODY’den beklentilerimiz oldukça yüksek.
.