Bir konsere bir festivale gitmek için kendimizi ikna etmemiz gereken yaşlardan selamlar. 30 Yaş Üstü Konser İzleyicisi’nin Gezgin Salon Festivali’ne gitmesi için 30 Yaş Üstü Konser İzleyicisi’ni yani kendimizi ikna etmeye çalıştığımız 5 sebep ile karşınızdayız. Kanalımıza abone olmayı ve like basmayı unutmayın. Pardon burası orası değildi.

Başlıyoruz.

1- Konser Alanının Karşısında Hastane Olması

Artık bir ayağı çukurda hissetmesi gereken bizler için, konser alanının yakınlarında bir sağlık kuruluşu olması konsere gitme kararı almamız için önemli bir kriter.

2- Travis’in Sahne Alıyor Olması

Grup, bizim gibi oldlar için biçilmiş bir kaftan. Hoş, yeni bir albüm çıkaracaklarmış L.A. Times diye sanırım ama boş verin eski şarkılardan devam ederiz.

3- Miles Kane’in Sahne Alıyor Olması

Çok yakın zamanda kendisini Salon İKSV’de izlememiş olsak biraz daha fazla heyecan duyardık ama The Last Shadow Puppets’ın yarısı The Last Shadow Puppets’ın yarısıdır. Hem “Come Closer” da çalıyor.

4- Parcels’in Sahne Alıyor Olması

“Bu grubun bir şarkısını Daft Punk yapmış biliyor muydun?” diyerek muhabbet falan açabileceğiniz bir grup. Yoksa yanınızdakilere hep iş yerinizdeki olayları falan anlatmayın. Sıkıcı olduğunu söylemiyor arkadaşlarınız ama iş muhabbetleri sıkıcıdır.

5- Elektro Hafız’ın Sahne Alıyor Olması

Yürek yemiş ve kombine bilet almış 30 Yaş Üstü Konser İzleyicisi için 2 gün boyunca konser izleyip öldükten sonra arkanızdan güzel bir dua ederler artık.

Son olarak komedi falan varmış ama evinden çıkabilmiş bir 30 Yaş Üstü Konser İzleyicisi herhalde stand-up falan izlemez. Zaten stand falan da bize yakışmaz, bu işleri gençlere bırakın.

Gezgin Salon