ASTROSOUNDS: 14.11.2016

Astrosounds nedir? Burcunun haftalık seyrinin müzikle süslenmiş hali. Müzik dinlemek için başka bir yol, yeni bir opsiyon, en temizinden yepyeni bir bahane. Her adımından önce yıldızları kontrol edenlere, afiyetle.

Koç:

14 Kasım’da gerçekleşecek Dolunay, seni etrafındakilere karşı daha çekici kılacak. Romantik ilişkilere merhaba diyebilirsin.  Maddi ilişkilerinde de huzur senin için önemli olabilir. Kazancının kar-zarar ilişkisi senin için önemli olmaya başlayabilir. İşinde sorumluluklarını hakkıyla yerine getirebilirsin. “Gel de gör bakalım beni bir.” senin cümlen sanki:

Boğa:

Dolunay sana aşk ve eğlence getirecek. İlişkisi olmayanlar bu hafta güzel gelişmeler yaşayabilir. Dolunay aynı zamanda hedeflerin konusunda da etkili olabilir. Daha net ve kararlı olmak bu hafta hayatında olacak. Aşk diyoruz……….:

İkizler:

Dolunay bu ay senin için “toparlanmak” demek. Şöyle bir silkelenip sorumlulukları ve görevleri hakkıyla ve zamanında yerine getirmek gerekiyor. Sana iyi gelen insanlarla da sosyalleşmek bu dönemde iyi gelebilir. Dolayısıyla en yüksek şarkıyı hak ediyorsun:

Yengeç:

Dolunay ile kafandaki soru işaretleri netleşecek. Karar verdiğin konuları gerçekleştirmek için ideal bir hafta. Sağlam, tutarlı ve ciddi adımlar atmalısın. İlişkinde de güven ve huzur senin için önemli. Tabi ki Drake’ten geliyor:

Aslan:

Bu dolunayda yöneleceğin projelerin sağlam temelli, gerçekçi ve uzun dönemli olarak ele alınması gündemde olacak. Tavrın, duygu ve düşüncen de önemli rol oynayacak. Yani bir planı her açıdan ele alacaksın ki istediğin huzuru bulabilesin. Ayrıca bu dolunay ile bir değişim ve/veya dönüşüm söz konusu. Gerçekçi düşündüğün sürece değişim riskleri alabilirsin. Değişimini remix ile kutlamalısın:

Başak:

Dolunay ile sosyalleşmek önemli bir konu haline gelebilir, sevdiklerinle sosyal/kültürel aktivitelere daha çok zaman ayırabilirsin. Bu ay iş anlamında da motivasyonun yüksek olacak, beklediğin haberleri alabilirsin. Parti istediğini biliyoruz, evet:

Terazi:

Bu hafta her şeyi netleştirmek istiyorsun. Huzur ve güven senin için çok daha önemli olacak. Dolunay ile birlikte ilişkinde ipleri eline alma isteğin olabilir. Merhaba starboy:

Akrep:

Bu hafta dolunayın da etkisiyle sevdiğine karşı öfkeli davranabilirsin. İlişkinde güven ve kalıcılığa önem veriyorsun. Bu dolunay ile birlikte bu ilişkinin akıbeti bir sonuca ulaşacak. Kendini merkezden alıp paylaşımlarının arttığı bir hafta olacak. Sözüyle sazıyla işin özeti Together:

Yay:

İşinle ve düzeninle ilgili konuların ön planda olacağı bu dolunayda, her şey istediğin gibi olsun isteyebilirsin ama içinde bulunduğun durumun şartlarını göz önüne almak gerekiyor. Bu dolunay ile birlikte iş/parasal konularda daha derinlikli düşünecek ve hayatında düzen arayacaksın:

Oğlak:

Dolunayın üzerindeki etkisi kendine yönelik olacak. Kendi düşüncelerin ve hissettiklerini daha çok ön plana alacaksın. İstediğin şeyi bileceksin ve girişimde bulunmak için güzel bir dönemde olacaksın. Bu haftanın kralı/kraliçesi olabilirsin:

Kova:

Bu Dolunay’da senin için evdeki huzur önemli olacak. Dolunay ilişkilerinde etkili olacak. Duygularında aceleci davranabilirsin ve bu istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Biraz daha akışına bırakman gerekecek ve karar alırken sakin olman önemli olacak. İç huzur önemli:

Balık:

Dolunay girişimlerin için olumlu gelişmeler getirecek, göz ardı etmemelisin. İlişkilerinde sevgilinle ortak bir yaşam tarzına sahip olmak ihtiyacı hissedebilirsin. Yollar senin: