Onlarca isim bu haftasonu yardım için bir aradaVan‘da yaşanan afetin ardından ülkenin dört bir tarafında pek çok kişi elinde avucunda ne varsa paylaşırken müzisyenlerin de üstlerine düşeni gerçekleştirmemeleri beklenemezdi. Çok yakından tanıdığınız isimler, her zamanki gibi en iyi bildikleri şeyle, bu kez Van için sahnede olacaklar.

Bu Pazar günü Maçka Küçükçiftlik Park‘ta gerçekleştirilecek etkinliğin adı Van İçin Rock. Şebnem Ferah‘tan Mor ve Ötesi‘ne, Ogün Sanlısoy‘dan Demir Demirkan‘a onlarca büyük isim aynı sahnede olacak. “Bu kez eğlenmek için değil yaraları sarmak için bir araya geliyoruz” diyen organizasyonda yer alan herkes gönüllü olarak çalışıyor olacak ve gelirin tamamı Van‘daki depremzedelere gönderilecek.

30 Ekim Pazar gerçekleştirilecek etkinliğe dair ayrıntılı bilgileri web sitesinden bulmak mümkün olduğu gibi gelişmeleri Twitter hesaplarından takip etmek de mümkün.

Unutmayın elinizdekileri ihtiyacı olanlarla, müziği yardımseverlerle paylaşmak isterseniz Maçka Küçükçiftlik Park bu Pazar sizi bekliyor olacak.