ESAS OĞLAN: EVAN PETERS

Fakir Ama Gururlu: Son zamanların en popüler yüzlerinden Evan Peters, ekranlara ilk Clipping Adam ile ‘merhaba’ demişti. Henüz daha yolun başında bu rol ile bir ödülü cebe indirmişti bile. Hemen ardından çeşitli reklamlarda izledik. Ayrıca kendisi ile An American Crime, Gardens of the Night, Kick- Ass gibi filmlerde ve The Mentalist, House, Monk, The Office, One Tree Hill gibi TV yapımlarında karşılaştık.

Biz Sevişiyoruz: Evan Peters’a hak ettiği ilgi ise hepimizin yakında takip ettiği bir dizi olan American Horror Story ile geldi. Her sezonda farklı bir karakteri canlandıran Peters, sempatik siması ve tabii ki yeteneği ile dikkatleri üzerine çekti. Hemen ardından da kendisini nişanlısı Emma Roberts ile tanıştığı film olan Adult World’ de izledik. Ancak Peters’ ın belki de en çok konuşulan rolü, geçen sene gösterime giren X-Men: Days of Future Past’deki Quicksilver ile oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=OzkINufObCo

Bitmesin Bu Rüya: Kabarık bir özgeçmişe rağmen Evan Peters, durmadan çalışıyor. Yeni sezonda kendisini American Horror Story: Hotel‘ de Lady Gaga ile beraber izleme şerefine erişeceğimiz için sabırsızlanıyoruz. Kulağımıza gelen bilgilere göre kendisi kötü bir karakteri canlandıracakmış yeni sezonda. Ayrıca X- Men’ in devam filmi Apocalypse’ de Quicksilver’ ı canlandırmaya devam edecek olması da bonusu. ‘Daha ne olsun’ derken Elvis&Nixon adlı bir filmde yan rol kaptığının haberini de almış bulunmaktayız. Anlayacağınız bu sene Evan Peters’ a doyacağız, tabii bu mümkünse.

https://www.youtube.com/watch?v=g53Mh4gUEac