ESAS OĞLAN: RAMI MALEK

Fakir ama Gururlu: İstanbul’un getto mahallelerinden kopup geldiği yönünde çok yorum ve tartışma olsa da hepimiz aslında gerçeğin buradan çok uzakta olduğunu biliyoruz. LA doğumlu Malek, oyunculuk okur ve Hollywood’a yolu düşer. Dizileri – örnekler olarak Gilmore Girls, Alcatraz, 24– ve filmleri – yine örnekler olarak  The Twilight Saga, Oldboy, Need For Speed – ile “2015 yılın adamı olma” sinyalini verir.

Biz sevişiyoruz: Soğuk ve keskin bakışların ardında sevimli ve sempatik bir adam olduğunu düşünmekte gecikmiyoruz. Mr.Robot’daki gizemli duruşuyla parladığına inandığımız Malek, Night At The Museum’da güncelden bir hayli uzaktaydı.

tumblr_inline_nu6fi70G5M1sdv3m5_500

Twilight: Breaking Dawn serisinde de ironik olarak iyilerin tarafında olup günü kurtaran Malek, aslında soğuk mizacından beklenen karakterin tam tersini ekranlara sundu.

Ayrıca Interview’e verdiği röportajda müziğin hayatına olan etkisini görebilir, kendisi hakkındaki düşüncelerinizi pekiştirebilirsiniz.


Bitmesin Bu Rüya: Mr.Robot için şimdiden geri sayıma başladık. İkinci sezonda fsociety’de bizi neler beklediği heyecanlarımız arasında. Güncelde film müjdesi olmayan Hacker Hero’muzdan mesafeyi uzun tutmamasını rica edeceğiz.