DEV KEDİ: RASHIDA JONES

Munis…Tatlı…: Dört bir yandan oyuncu, sanatçı ve müzisyenin var olduğu bir ailenin bir üyesi olan Rashida Jones, doğuştan oyuncu diyebileceğimiz kadrodan. Harvard mezunu oluyor kendisi. Oyunculuğun yanı sıra film yapımcılığı üstlenen, çizgi roman ve oyun yazarlığı yapan Jones, on parmağında on marifet olmasının yanında bakışlarıyla da bir hayli munis… tatlı…

Kedi Canını Senin: Saturday Night Live veya Foo Fighters’ın Long Road to Ruin klibinden gözümüz Jones’u ısırsa da kendisinden bahsederken kendisini dizilerden daha net biliyoruz. The Office ile başlayan dizi kariyeri Parks and Recreation ile devam ederken bir çok izleyiciyle de hemşire Ann Perkins’i tanıştırmış oldu. Konuk olduğu diziler de  saymakla bitmiyor bu arada. Yollar hemen IMDB’ye düşebilir. I Love You, Man, Friends with Benefits ve The Social Network de Rashida Jones ile ilişkimizin pekiştiği, samimi anlar yaşadığımız popüler kültürde kendine en güzel yeri bulan yapımlara işaret ediyor.

Hot Girl Wanted ise yapımcı olarak yer aldığı belgesel. Kendisinin bir feminist olduğunu ve sistemin kadın bedeni ve imajı üzerinde yarattığı aksaklıkları her defasında konuşan Rashida Jones, bu noktada bir çoğunun kalbini kırmaktan vazgeçmiyor.

Maroon 5 için back vokal olduğunu, Tupac Shakur’un albümünde misafir olarak yer aldığını da belirtelim.

Seni Bu Konuda İkna Edeceğim:  Bakışları ve duru güzelliğiyle ikna etme çabasına girmekten ziyade on parmağında on marifeti odak noktası alıyor, birçok projeye sesiyle de hayat verdiğinin altını çiziyoruz. Post prodüksiyonda olan yeni filmi Matters of Heart ve seslendirdiği B.O.O. (Bureau of Otherworldly Operations) 2015’in merakla beklenen yapılardan. Bizler de dolayısıyla takibine devam.