ESAS OĞLAN: GRANT GUSTIN

Fakir ama Gururlu: Henüz 25 yaşında olan Grant Gustin oyunculuk hayatına kısa bir süre önce West Side Story‘nin Broadway versiyonunda oynamak için Tiyatro ve Müzik okuduğu okulunu bırakmasıyla başlamış. West Side Story turu sırasında katıldığı Glee seçmelerinin aracılığıyla da televizyon dünyasına adımını atmış.

Biz Sevişiyoruz: Ani bir kararla Glee yapımcıları tarafından dizinin kadrosuna dahil edilen Gustin’in keşfedildiği proje de bu oldu diyebiliriz. Yani tahmin edeceğimiz üzere genç oyuncunun sesi de güzel! Glee’nin ardından 90210‘da, daha sonra da konuk olarak birkaç bölümlüğüne Arrow‘da rol almasından ve karakterin izleyiciler tarafından çok sevilmesinin ardından aynı karakterle başrol olarak The Flash dizisinde oynamaya başladı.

Bitmesin Bu Rüya: En az sevimli olduğu kadar da çalışkan olan oyuncu, West Side Story’den beri ara vermeden bir yapımdan başka bir yapıma koşuyor. Şu anda planlanlanmış başka projesi olmasa da The Flash’in ikinci sezon onayını almış olması bile kendisini daha çok göreceğimizi gösteriyor aslında. Şu ana kadar inanılmaz kaliteli yapımlarda rol almamış olsa da önümüzdeki aylarda sinema dünyasına da adım atıp bir kez daha kalplerimizi çalacağından ve tatlılığının dizisinin izlenmesindeki en önemli etken olmaya devam edeceğinden hiç şüphemiz yok.