ESAS OĞLAN: MILES TELLER

Fakir Ama Gururlu: Okullu oyunculardan olan 28 yaşındaki Miles Teller, kariyerinin başlangıcında birkaç kısa filmde boy gösterdikten sonra sinemaya adımını 2010’da yapımcılığını Nicole Kidman’ın üstlendiği Rabbit Hole adlı filmle atmış. Lisede Footloose müzikalinde Williard Hewitt’i canlandıran Teller, 2011 yılında kaderin cilvesiyle filmin remake’inde yine aynı rolle yer almış. O günden günümüze ise boş geçirdiği bir günü yok adeta.

Biz Sevişiyoruz: Miles Teller için kesinlikle söyleyebileceğimiz bir şey varsa o da rol aldığı fimler çok çeşitli olduğu. That Awkward Moment, Two Night Stand gibi romantik komedilerde de izledik onu, Divergent serisi gibi aksiyon yüklü yapımlarda da. Ancak Miles Teller’ın bizleri kendine hayran bıraktığı an, Whiplash’teki performansını baştan sona ağzımız açık izlediğimiz andı.

Bitmesin Bu Rüya: Yavaş yavaş en temkinli yaklaşanımızın dahi gönlünü kazanmayı başardı Miles Teller ve şimdilerde onun gelecekteki projelerini heyecanla bekler haldeyiz. Özellikle çok yakında vizyona girecek olan Fantastic Four’da Reed Richards, nam-ı diğer Mr. Fantastic olarak nasıl bir iş çıkaracağını görmek için sabırsızlandığımızı söylemek yanlış olmaz.