HALLOWEEN 2017: KORKUNÇ ŞARKILAR

Halloween bayramını idrak ettiğimiz şu günlerde hayatımızdaki korkunç şarkılara şöyle bir bakalım dedik. Birbirinden kötü bu şarkılarla elinizdekilerin değerinin daha iyi anlayacaksınız. Saymaya başlıyoruz.

Açılışı Esra & Ceyda Ersoy’un son şarkısı Dekolte ile açıyoruz. Sözleriyle çağ açıp kapatacak bir güce sahip bir şarkı olması bu açılışı hak ediyor.

Hadi bakalım buradan yakın. İzmir’in ve Ege’nin en romantik adamıyla sizi baş başa bırakıyorum. Şu şarkıdan daha korkunç bir şey varsa o da bu şarkının 4 milyondan fazla izlenmiş olması.

Şimdi de karşınıza liseli bir kardeşimizin dönem ödevi niyetine çektiği bir video ile karşınızdayız. Bu gidişle sınıfta kalır biz size söyleyelim.

 Halloween partisine Can Kan kostümüyle giderseniz ve bir de o dansları sergileyecek yeteneğiniz varsa size gecenin en korkunç kostümü ödülünü kimseye bırakmayacağınız kesin. Bir dönem kötü olarak ne yapılıyorsa hepsi bu klibin içinde. 260 saniye içinde bir tane doğru hareket yok. Korkunçluğun eş anlamlısın sen Yaranamadım.

Hayatımızdan silinip gittiğine çok memnun olduğumuz insanlar Davut Güloğlu‘yla gününüzü berbat etmeye devam ediyoruz. Klipteki mistik hareketlerden su üstünde dans etmeyi görüp hafiften tırsmayı unutmayın.

Tabi ki seni unutmayacağız Friday. İnanılmaz hikayesiyle ve Autotune komplosuna kurban verdiğimiz sesiyle Friday de bu listede yerini garantiliyor. Rebecca Black’in de dediği gibi; Fun fun fun fun!

Bu senelik finalimiz yaparken listemizi Kore modası yükselirken primcilikte bir çığır açan Avril Lavigne ile kapatıyoruz. Bu şarkıdan sonra “Acaba gerçek Avril Lavigne öldü mü?” komplo teorilerinin önün açan şarkısı Hello Kitty karşınızda.