ORADAYIZ: BREWSTIVAL

Bira sevenlerin hafta sonu planlarını değiştirecek bir haberimiz var. Türkiye’deki “brewing” kültürünün gelişmesi ve yaygınlaşması amacıyla düzenlenen Brewstival’ın dördüncüsü 4 Ağustos’ta İstanbul Swissotel The Bosphorus Chalet’de gerçekleşecek.

İlki geçtiğimiz sene İzmir’de düzenlenen festivalin bu seneki ayağında bizleri tam bir yeme içme ziyafeti bekliyor. Üstelik gastronomi etkinliklerinin yanı sıra oyunlar, eğitimler ve müzik ile dolu daha birçok aktiviteye katılabiliyorsunuz. Türkiye’nin önemli yeme içme yazarlarından Oğul Türkkan’ın “3 Mayalı” atölyesi, Erdinç Çatak ile “Markus Rib’s Eşleşmeleri”, Server Ersolmaz ve Çağdaş Arman Bulut ile “Mitleri Yıkan Sohbetler”, Mikel Borg Bjergso’nun dünyanın en büyük craft üreticilerinden birinin kuruluş hikayesini anlattığı paneli program dahilinde gerçekleşecek. Bizim büyük bir heyecanla beklediğimiz ise tabii ki Instagram’da da yakın takipte olduğumuz Melikşah Altuntaş’ın “50 Yudumla 50 Film Yorumu” sohbeti olacak.

Avaz ekibi olarak tüm gün boyunca Radyo Brestival Sahnesi’nde Barış Akpolat ve Sarp Danki ile müziğe doyacağız. Kapanışı ise Audioban Sahnesi’nde Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Dolu Kadehi Ters Tut yapacak. Eğer olur da yolunuz düşerse gelip “Merhaba” demeyi unutmayın! Sahnenin oralarda bir yerlerde dans ederek yediklerimizi yakıyor olacağız.

Biletler için sizi şöyle alalım.