AVAZ AVAZ ARTIK HER HAFTA E-POSTA KUTULARINIZDA!

Müziğe dokunan güzel şeyler hakkında yazmayı seviyoruz. 2009 yılında blog oluşumuzdan bugüne kadar geçen sürede ilk günkü heyecan ve sevgiyle yazılarımızı sizlerle buluşturduk ve buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haftadan itibaren ise yepyeni bir iş birliği ile karşınızdayız.

22 Ocak 2021’den itibaren Avaz Avaz her cuma günü Aposto! aracılığıyla e-posta kutularınızda olacak. Bültenimize abone olmak için buraya ya da Aposto!’nun web uygulaması üzerinden takip etmek için şuraya tıklayabilirsiniz.

Peki, neden mi bu kadar heyecanlıyız?

Haftalık bültenlerde o haftanın öne çıkan haberleri ile ısınıp ardından önerilere, röportajlara, keşifler yapacağımız yeni dehlizlere, oradan da çalma listelerine uzanan bu yolculuğumuz için çok heyecanlıyız. Bonusumuz ise her hafta müzik ile ilgili araştırıp, okuyup, yazacağımız ve en az bize olduğu kadar size de yeni bir bakış açısı sunmayı hedeflediğimiz Headliner köşemiz olacak. Buraya dikkat lütfen: HEADLINER, BLOG’DAN ÖNCE MAİL KUTULARINIZDA OLACAK. (Evet, burayı bağırarak söyledim.)

Hâla bizim kadar heyecanlanmadınız mı yoksa?

Takipçilerimizin seveceğini düşündüğümüz birçok güzel içerik şu anda hazırlık aşamasında. Aylık olarak ya da özel günlerde çeşitli konularda ele alacağımız bültenlerimiz şu anda fırında. Bu bültenlerde çeşitli konuların derinliklerinde yüzeceğiz. Araştırmalarımızın yanı sıra senelerin müzik yazarları olarak (o kadar da kredimiz olsun) görüşlerimizi sizlerle paylaşacağız. “Müzik dünyası gelecekte neler ile karşı karşıya?”, “Konser deneyimlerinin psikolojimize etkisi nedir?”, “Deli hayranların kafasından neler geçiyor?” gibi sorular daha önce zihninde belirdiyse seni de bültene bekleriz.

Cuma günü yayınlanacak ilk sayımızı kaçırmamak için hemen şimdi abone ol, her hafta e-posta kutunda buluşalım.