SALON İKSV: 2018 GÜZ

Yavaş yavaş yazın sonu gelirken, İstanbul’a dönünce neler yapacağımızı düşünmeye başladık bile! Dünyanın dört bir yanından alternatif müziği İstanbul seyircisiyle buluşturan Salon İKSV, güz programını yayınlayarak bizi bu dertten bir nebze de olsa kurtardı. Bu sonbahar eğlenceli geçecek gibi görünüyor!

Rhye (8-9 Eylül): Havalar serinlerken, Rhye içimizi ısıtmaya geliyor.

Cecilia Krull (21-22 Eylül): Bütün dünyada büyük ilgi toplayan dizi La Casa de Papel‘in açılış şarkısını seslendiren caz sanatçısı Krull da Salon’da olacak.

Joep Beving (25-26 Eylül): Hollandalı besteci-piyanist Beving ilk kez İstanbul seyircisiyle buluşuyor.

Mashrou’ Leila (28-29 Eylül): Beyrutlu indie rock grubu. Salon’a 2016’da geldiklerinde bütün biletler tükenmişti. Bu sefer iki gece üst üste çalacaklar ancak çabuk olup bir anca bilet almakta fayda var!

La Luz (10 Ekim): 60’lar rock müziğinin naifliğini lo-fi elementleriyle birleştirerek durgun ancak güçlü bir füzyon yaratıyorlar. Hazır olun.

Sons of Kemet (21 Kasım): Londralı gruptan Afrikalı caz. Sıradışı olanın güzelliğine sahip. 2018’de çıkan üçüncü albümlerinin turnesi kapsamında ikinci kez Salon’a konuk oluyorlar.

Tabii ki program bunlardan ibaret değil! Salon’un websitesinden programı detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Unutulmasın, biletler 5 Ağustos‘ta satışa çıkıyor.