SALON IKSV ONUNCU SEZONA MERHABA DİYOR!

2010 yılından bu yana hayatımızın vazgeçilmez mekanlarından biri olan Salon IKSV, 10. senesini kutladığı yeni sezonda sahne alacak isimleri paylaştı. 21 Eylül‘den itibaren canlı izleyeceğimiz isimler için biletler 8 Ağustos Perşembe günü satışa çıkıyor olacak.

Yeni sezon dahilinde Salon ile özdeşleşmiş ya da bu isimlerden ilham alan müzisyenlerin yanı sıra ilk defa Türkiye’ye uğrayacak performanslar da olacak. Birkaç sene önce Salon’da izlediğimiz Kurt Vile’ın grubu The Violators ekibinden Steve Gunn 23 Eylül‘de, Salon ile özdeşleşmiş King Gizzard and the Lizard Wizard ilhamlı Babe Rainbow ise 26 Eylül‘de sahnede olacak. Gezgin Salon kapsamında Agar Agar öncesinde ilk defa Türkiye’de sahne alan Polynation ise 28 Eylül‘de canlı kanlı karşımızda olacak. Birlikte Güzel iş birliği ile Iceage dinleyecek olmak ise Avaz ekibi olarak bugünün en sevindiğimiz havadisi oldu.

Yeni sezonda sahne alacak isimlerin tamamı ise şu şekilde: Babe Rainbow, Elvett, Laura Misch, Iceage, The Pyramids, Mario Batkovic, FöllakzoidΣtella, Janus Rasmussen, Helado Negro, Sinkane, Fabrizio Paterlini, Makaya McCraven, Zola Blood, Hania Rani, Boy Harsher, Thomas Hazier, Pyrit, Steve Gunn ve Polynation.

Ayrıca hemen belirtelim; onuncu sezonun şerefine yeni üyeliklerde Mavi Lale Kart’a sınırlı sayıda 1 bilet alana 1 bilet hediye hakkı sağlanıyor. 1+1 kampanya kapsamında Mavi Lale Kart üyelik bedeli ise 175 TL.  Üyelikleri devam eden Mavi, Sarı, Turuncu, Kırmızı, Beyaz ve Siyah Lale Kart sahipleri de 100 TL ek üyelik bedeli ile sezon boyunca 1+1 kampanyasından yararlanabiliyor olacak. Lale Kart sahiplerine indirimli ön satış dönemi 7 Ağustos‘ta başlıyor.

Son olarak da sezon kapsamındaki isimlerden oluşan playlist’i aşağıya bırakıyoruz. Peki, Avaz ahalisi olarak yeni sezonda kimler ile röportaj yapmamızı isterdiniz?