ASTROSOUNDS: EKİM 2018

Astrosounds nedir? Burcunun haftalık seyrinin müzikle süslenmiş hali. Müzik dinlemek için başka bir yol, yeni bir opsiyon, en temizinden yepyeni bir bahane. Her adımından önce yıldızları kontrol edenlere, afiyetle.

KOÇ

Yakın arkadaşlarınızla vakit geçirme isteğiniz bu ay da devam edecek. Uzun zamandır çok sıkı çalıştınız ve şimdi emeklerinizin karşılığını alma vakti geldi. Çok yakın zamanda hayatın ne kadar heyecan verici olabileceğini keşfedebilirsiniz, yeni fırsatlar için bakınmaya devam.

BOĞA

Ekim ayı senenin en verimli olacağınız ayı olduğundan her ne yapıyorsanız o işe iyice odaklanmanız sizin için en iyisi olacak. Mars’ın gerilemesi son birkaç aydır işlerinizin ilerlemesini sıkıntıya sokmuş olabilir. Bu ay ise hem Mars hem de Merkür’ün tam gaz ileri gitmesi sayesinde tüm kapılar açılacak, her şey yoluna girecek.

İKİZLER

Venüs gerilemeye başlıyor. Venüs tam ileriye doğru gaza bastığında ise Merkür geriliyor. Kısacası İkizler’in yüzü bu ay da gülmüyor. Ama olsun, 6 Aralık itibariyle yüzünün güleceği mutlu bir döneme giriyorsun. Seni tutan ne varsa hepsini kırıp geçeceksin, sevgili İkizler!

YENGEÇ

Mars’ın gerilediği dönemde kariyerinde ufak sıkıntılar yaşamış olabilirsin. Ancak bu ay her şeyi bir kenara bırakıp evine odaklanacağın bir ay olacak. Birçok gelen giden, nostaljik muhabbetler ve yenilikler seni bekliyor.

ASLAN

Her ne kadar geleceğe umutla bakmak istesen de geçmişine ayna tutma zamanı. Geçmişte alınan kararları, geride kalan ilişkileri sorgulayıp ders çıkarman çok önemli. Belki de böylece aradığın cevapları kolayca bulabilirsin.

BAŞAK

Dikkat, dikkat! Hiç ummadığın harcamalar kapını çalmak üzere, sevgili Başak. O yüzden doğuştan gelen şu yeteneğini kullanarak biraz hesaplama yapmaya, bütçeni bu ay denk tutmaya ne dersin?

TERAZİ

Birçok fırsat, yeni proje kapında; hemen belirtelim. Kasım ayının ortasına kadar hiç durmadan bu fırsatları değerlendirmene yarayacak enerji patlamaları yaşayabilirsin. Ayın ortasından itibaren kendi değerini sorgulayacağın günler olabilir, moral bozmak yok!

AKREP

Patlamaya hazır bir volkan gibi mi hissediyorsun? Her şey belirsiz ve karmaşık mı geliyor? Hemencecik alınıyor musun? Bu enerjiyi fiziksele dökmeye, biraz hareketlenmeye ne dersin?

YAY

Hayallerini kovalamak için harika bir ay. Öncülük edeceğin projeler, birçok yeni insanla tanışıp arkadaşlarınla bol bol vakit geçireceğin bir aya giriyorsun. Yaratıcı bir projeye başlamak için uygun zaman olabilir.

OĞLAK

Evren istediğin her şeyi önüne gümüş tepsi ile sunuyor, sadece görmen gerek. Artık ne istediğine karar verip aksiyon alma zamanı. Önüne harika fırsatlar çıkacak, aman kaçırma!

KOVA

Bu ay uzun zamandır merak ettiğin bir alana yönelmek için mükemmel zamanlama olabilir. Enerjini yeni yerler keşfetmeye ve yeni insanlar tanımaya harcayabilirsin. Kurlar malum; yine de imkanın varsa yurtdışı seyahati için en uygun zaman.

BALIK

Gezegenin Neptün ilerlemeye başladı, tebrikler! Son birkaç aydır etrafındaki insanlar enerjini sömürüyor olabilir. Ancak Neptün’ün sana verdiği enerji ile bütün bu hislerin sebebini sorgulayabilirsin. Kim bilir, belki de aradığın cevaplar yanı başındadır.