ASTROSOUNDS: 07.01.2019

Astrosounds nedir? Burcunun haftalık seyrinin müzikle süslenmiş hali. Müzik dinlemek için başka bir yol, yeni bir opsiyon, en temizinden yepyeni bir bahane. Yılın ilk haftasını geride bırakırken yeni yıl resolution’larınız umarız ki iyi gidiyordur. Henüz daha başlamamışken bittiyseler de üzülmeyin, plan yapmak için iyi bir hafta olup olmadığının cevabı aşağıda. Tabii ki haftanıza eşlik edecek, bugünün karlı havasına uygun bir kış şarkısı ile beraber. Her adımından önce yıldızları kontrol edenlere, afiyetle.

KOÇ

Yeni yıl heyecanı daha artık geride kaldığına göre tekrardan ayaklarının üzerine basma zamanı. Ancak aşk için bu kadar şanslı bir haftaya girerken bunu başarabilmen sana kalmış.

BOĞA

Konfor alanından çıkmak için harika bir zaman! Harekete geçmeye ne dersin? Yeni senenin getirdiği tüm avantajları değerlendirmek için hızlı olmalısın.

İKİZLER

Senenin aşk için en şanslı dönemlerinden birine girerken gerçekten istediğinin ne olduğuna karar vermen gerekiyor. Sadece hayatında biri olması için o kişiye umut vermektense senin için önemli olanı bulup o şeyi kovalamalısın.

YENGEÇ

Yeni yıla girmişken hedeflerine doğru hızlı bir adım atman her ne kadar çok iyi olsa da planların için koşuştururken “burnout” olmamaya da bir o kadar dikkat etmelisin.

ASLAN

Ufak tembellikler ve kaçamaklar yapmak tatlı gelebilir, ancak geriye dönüp baktığında farkı ürettiklerin belirleyecek. Hadi, artık tatil modundan çıkma zamanı!

BAŞAK

Diğer burçlara hep artık dinlenmeyi bırakıp işe dönmelerini söyledim. Senin için tam tersi geçerli, sevgili Başak! Seneye biraz hızlı girdiysen bu hafta dinlenmek için bire bir.

TERAZİ

Karmanın etkisi ile tam da aradığın zamanda ihtiyacın olan kişi ile bir araya gelebileceğin bir hafta ile karşı karşıyasın. Birazcık daha cesur davranıp kendini açmalısın.

AKREP

Geçtiğimiz hafta birazcık duygusal iniş ve çıkışlar ile uğraşmak durumunda kalmış olabilirsin. Bu haftadan itibaren her şeyin durgunlaştığı ve daha net olduğu bir döneme giriyorsun.

YAY

İnzivaya çekildiğin yerden çıkmak ve eski enerjini toplamak için en ideal haftaya giriyoruz. Çok da fazla düşünmeden hayatı akışına bırakmak gerektiğini fark edeceksin.

OĞLAK

Bu kadar disiplinli ve motive biri olduğunu düşününce hayatı akışına bırakmak senin için hiç kolay değil. Gerçek ise maalesef bu kadar kolay değil, sevgili Oğlak! Birazcık daha gevşemen gerektiğini öğreneceksin.

KOVA

Eğer hayatına birinin girmesini istiyorsan sağa sola bakınman gereken bir haftadayız. Özellikle bazı arkadaşların ile daha da fazlası olabileceğinizi fark edebilirsin.

BALIK

Bu haftadan itibaren girdiğin dönemde tam anlamıyla parlıyor olacaksın. Üzerinde çalıştığın her ne ise başarı kaçınılmaz. 3 Şubat’a kadar bu durum devam edecek. Tadını çıkar!